הזמנות ומשלוחים

לפנייך אופציות לאספקת המוצר:

משלוח חינם ברכישה של 300 ש״ח ומעלה

שליח עד הבית – 35₪

איסוף עצמי מחנות הדגל שלנו ״חוה״ ברחוב כצנסלון 52, גבעתיים  (בתיאום מראש במייל)

המשלוחים מתבצעים באמצעות חברת משלוחים איתה עובדת החברה.

החברה אינה אחראית לעיכוב בהגעת המשלוח אל בית הלקוחה.

החזרות:

עלות משלוח בהחזרה של המוצר בעלות של 35 ש״ח חל על הלקוחה ובאחריותה בלבד.

ביטול עסקת הרכישה על ידי המשתמש

המשתמש רשאי לבטל את העסקה שביצע באתר בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ”א – 1981 (להלן – “חוק הגנת הצרכן”) או, לחילופין, להחליף את המוצר כנגד מוצר חלופי שווה ערך או זיכוי כספי, הכל כמפורט להלן:

ביטול העסקה בתוך שעתיים מרגע השלמת הזמנת הפריטים באתר ולפני משלוח הפריט – יעשה באמצעות הודעת ביטול באמצעות הדוא”ל או טלפונית לשירות הלקוחות בטלפון 0546-315152. בנסיבות כאמור יהיה המשתמש זכאי לקבלת החזר התשלום במלואו (לרבות בגין דמי המשלוח, ככל שנגבו).

ביטול העסקה לאחר קבלת הפריט בידי המשתמש, שלא עקב פגם במוצרה – המשתמש יהא רשאי לבטל את עסקת הרכישה בתוך 14 יום מיום קבלת הפריט ובתנאי שהמוצר תקין ושלם ולא נעשה בו כל שימוש ובכלל זה המוצר באריזתו המקורית שלא נפתחה.

למען הסר כל ספק מובהר ומודגש בזאת, כי כל מוצרי התחתונים אינם ניתנים להחלפה בכל מקרה – וזאת בהוראת משרד הבריאות.

ביטול העסקה יבוצע באמצעות השבת הפריט לחנות החברה ולא נעשה בו כל שימוש ובכלל זה באריזתו המקורית שלא נפתחה. מובהר כי במקרה של ביטול עסקה שלא עקב פגם ו/או אי התאמה לא יהא המשתמש זכאי להחזר בגין דמי המשלוח ששולמו על ידו (ככל ששולמו).

ביטול העסקה כתוצאה מפגם ו/או אי התאמה בין המוצר ובין פרטיו כפי שמופיעים באתר – על המשתמש לבדוק את הפריט מייד עם קבלתו. במידה והפריט התקבל בידי המשתמש כשהוא פגום, או כאשר מפרט הפריט בפועל שונה מן המפרט שהוצג באתר, כי אז רשאי המשתמש לבטל את העסקה בתוך 14 יום מיום קבלת הפריט לידיו באמצעות השבת המוצר לחנות החברה.

בכל שאלה הקשורה לבירורים, החלפות, החזרות וכד’ יש לפנות אל מחלקת שירות הלקוחות של ״חוה״ בדוא”ל: salonhava@gmail.com
או בטלפון 0546-315152 בכל מקרה, החזרת המוצר, החלפתו במוצר אחר או קבלת זיכוי כספי תעשה בכפוף לתנאים הבאים:

כנגד החזרת המוצר לחנות החברה בצירוף חשבונית ,”דף החזרת מוצר” שצורף למשלוח , ובתנאי שלא נעשה כל שימוש בפריט ולא הוסרו תוויות הפריט אל כתובת ״חוה הלבשה תחתונה״ כצנלסון 58, גבעתיים.

בעת החזרת המוצר הלקוח ידרש לבצע תשלום עבור המשלוח, ניתן להחזיר את המוצר באמצעות שירותי הדואר, באמצעות חברת שליחויות או חברת השליחויות איתה ״חוה״ עובדת 

החזר כספי במקרה של ביטול עסקה יבוצע באמצעות זיכוי כרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה בתוך 14 יום מקבלת הבקשה לביטול העסקה והפריט המוחזר. החלפת הפריט במוצר אחר או החזרתו כנגד קבלת זיכוי כספי תיעשה בחנות החברה, בהתאם למדיניות ההחלפות הכללית הנוהגת אצל החברה, שתעודכן מעת לעת, בתוך 14 ימים מיום קבלת המוצר על ידי המשתמש ובתנאי שלא נעשה במוצר שימוש

– ״חוה״ מתחייבים שלא להעביר פרטי הלקוח כאמור פרטי כרטיס אשראי לכל צד ג׳ (צד שלישי) ולא תשתמש בפרטים אלה מלבד לצורך ביצוע תשלום עבור רכישה באתר.

– במקרה והמוצר פגום, האחריות כולה חלה על ״חוה״ לספק את המוצר התקין כולל עלויות משלוח.

אספקה לבית המשתמש

החברה תספק למשתמש את הפריטים באמצעות חברת שילוח עצמאית (להלן: “חברת השילוח”). אספקת הפריטים על ידי חברת השילוח תיעשה בתוך מספר ימים ממועד ביצוע ההזמנה באתר (עד 14 ימי עסקים) . חוה איננה אחראית לכל מעשה ו/או מחדל של חברת השילוח, לרבות איחור בביצוע האספקה. לא תתאפשר אספקת פריטים מחוץ לשטחי ישראל וכן בימי שישי/שבת/ערבי חג וחג. החברה. אספקת פריטים אל בית המשתמש כרוכה בתשלום דמי משלוח כמפורט באתר (להלן – “דמי משלוח 35 ש”ח “). דמי המשלוח יתווספו למחיר הפריטים המצוין באתר. דמי המשלוח ייגבו בגין אספקה ליעד אחד, בין אם הוזמן פריט אחד או יותר.

פתח צ'אט
שלום!
הגעת לסלון של חוה.
איך אפשר לעזור לך? :)